5 lbs. of organic red potatoes cost $6.00. What is the price per lb.?A. $0.83B. $1.20C. $0.91D. $1.00
Join us to gain access to millions of questions and expert answers. Enjoy exclusive benefits tailored just for you!
(Save $1 )
One time Pay
(Save $5 )
Billed Monthly
*First month only
You can see the logs in the Dashboard.