A company has recorded the following total costs during the last four years.
Year 2015, total costs $150 for 20 units;
Year 2016, total costs $180 for 30 units;
Year 2017, total costs $100 for 14 units;
Year 2018, total costs $160 for 25 units.
Join us to gain access to millions of questions and expert answers. Enjoy exclusive benefits tailored just for you!
(Save $1 )
One time Pay
(Save $5 )
Billed Monthly
*First month only
You can see the logs in the Dashboard.