ashton, inc.has the following cost data for product x: directmaterials $43 per unit direct labor 58 per unit variablemanufacturing overhead 11 fixed manufacturing overhead 15,000 peryear. calculate the unit product cost using absorption costing andvariable costing when production is 500 units , 1000 units, and1500 units. select the labels and enter the amounts to compute theunit product cost using absorption costing (if a box is not used inthe table, leave the box empty. do not select alabel or enter azero.)