Problem-solving 2
Selling price per unit is PhP 10
Fixed cost = PhP 25000
Variable cost per unit = PhP 5
Join us to gain access to millions of questions and expert answers. Enjoy exclusive benefits tailored just for you!
(Save $1 )
One time Pay
(Save $5 )
Billed Monthly
*First month only
You can see the logs in the Dashboard.