Transcribed Image Text
Three pounds of flour cost 1 80 How much flour do you get per dollar Round your answer to the nearest hundredth if necessary Answer How to enter your answer opens in new window
Other questions asked by students
Advance Math
Medical Sciences
Biology
Basic Math
Q
During Year 1, Woozit Widget Company performed services for which customers paid or promised to...
Accounting
Accounting
Finance